Zajmujemy się zarządzaniem
i obsługą
posiadanych nieruchomości.

W ofercie posiadamy
biura stacjonarne i wirtualne
sale konferencyjne
hale magazynowe
i produkcyjne.

Wynajem nieruchomości stacjonarnych i wirtualnych – co otrzymujesz w ramach naszej oferty?


Nazwa Siwela budzi tylko dobre skojarzenia, chociaż ma już ponad 70 lat i wiele w swojej długiej historii doświadczyła. Najdłużej, bo ponad 40 lat, aż do roku 1995, pod nazwą Siwela kryły się Świdnickie Zakłady Przemysłu Wełnianego.


Wiatr historii jednak zdecydował, że ten producent dywanów, chodników oraz różnego rodzaju włóknin upadł, a w marcu 1995 r w jego miejsce została powołana spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która zachowała nazwę i branżę ( włókiennictwo),
ale zmieniła profil działalności. Do 2003 r Spółka Siwela produkowała włókniny dekoracyjne dla przemysłu samochodowego.


Wskutek decyzji zarządczych właśnie w 2003 roku zaprzestano działalności produkcyjnej, a Siwela skoncentrowała się na zarządzaniu i wynajmie posiadanych nieruchomości.


Zadzwoń teraz

Wsparcie opiekuna

Serwis kawowy

Bezpłatny Parking

Wyposażone biura

Sale konferencyjne

Biuro wynajmu i sprzedaży nieruchomości

Siedziba Spółki mieści się w Świdnicy, przy ulicy Westerplatte 72.

Pod tym adresem, na terenie niemal 3 hektarów, znajdują się budynki biurowe, usługowe, produkcyjne i magazynowe o łącznej powierzchni ponad 12 000 m2.

Westerplatte 72 to doskonała lokalizacja: przy drodze krajowej nr 382 wiodącej z centrum miasta do Dzierżoniowa. Zbudowana w ostatnich latach tzw. ”mała obwodnica Świdnicy” oraz łącznik autostradowy z autostradą A4 umożliwia dojazd do nas z kierunków Legnica, Wałbrzych, Wrocław (i dalej Niemcy, Czechy, Słowacja, Austria i Włochy) za pośrednictwem ulicy Stęczyńskiego, następnie Esperantystów, Przemysłowej i Towarowej z pominięciem zatłoczonego centrum Świdnicy.

Zobacz mapkę